Завантаження...

Нехай дорога сірою лентою в'ється ...

Нехай дорога сірою лентою в'ється ...

Відтепер городянам, які планують міжміські або міжнародні поїздки, і жителям центральних і північних районів області більше немає потреби спочатку добиратися на Центральний автовокзал, а потім знову, через все місто, їхати до місця призначення.

Тепер, щоб поїхати в Київ, Львів, Вінницю, Варшаву або Неаполь, досить виїхати на північну околицю Миколаєва, на Тернівську розвилку. Тут, фактично на перехресті Київського, Кіровоградського та Дніпровського напрямків, на вулиці Малко-Тернівської, 96 наполегливими зусиллями ТДВ «Оріон-Авто» 26 жовтня якраз напередодні Дня автомобіліста і дорожника України відкрилася нова сучасна автостанція.

На церемонії відкриття були присутні самі винуватці торжества на чолі з директором ТДВ «Оріон-Авто» Валерієм Буркун і начальником автостанції Олександром Сергєєвим. Були присутні народний депутат України Тарас Кремінь, віце-губернатор Валентин Гайдаржи, депутати Миколаївської міськради В'ячеслав і Сергій Карцева, керівники автотранспортних підприємств міста, області та інші гості.

Новий автовокзал відповідає всім вимогам вищої класності. Тут є і просторий із кондиціонерами і опалювальний зал очікування, кімнати відпочинку і необхідні пасажирам і службовцям приміщення, кімнати для водіїв і диспетчерська, камера зберігання, пост поліції, закусочна, магазинчики, а в двох кроках від автостанції - зупинки громадського транспорту, звідки можна досить швидко поїхати в центр міста або на залізничний вокзал.

Присутні на церемонії відкриття гості високо оцінили роботу, виконану компанією «Оріон-Авто». Віце-губернатор Валентин Гайдаржи вручив кращим працівникам почесні грамоти, а народний депутат України Тарас Кремінь, зокрема, зазначив, що «відкриття новенького автовокзалу в Миколаєві силами одного тільки підприємства« Оріон-Авто »- це свідчення делиберализации законодавства і ліцензійна відповідальність, якість перевезень і безпеку пасажирів, гідні умови праці водіїв і гідні податки. Це також підтвердження європейського сервісу, безпечних поїздок від автовокзалу до автовокзалу без зупинок в поле, здорова ринкова конкуренція і природний розвиток мережі учасників ринку якісних послуг.

Незважаючи на системні і часто надумані чиновницькі перевірки і комплексне блокування розвитку пасажирських перевезень, за такими підприємствами, як «Оріон-Авто», які відкривають нові європейські маршрути, гарантують сервіс, несуть на собі соціальну складову, формують привабливість Миколаївщини, піклуються про технічний стан автопарку рівня від Євро-2 до Євро-5, а сам вокзал і прилегла територія - комфортні і затишні, - розвиток належної інфраструктури півдня України ».

Хочеться відзначити, що товариство з додатковою відповідальністю «Оріон-Авто» - далеко не новачок у сфері пасажирських перевезень на Миколаївщині та за її межами.

Історія підприємства налічує більше 50 років, з яких більше половини (з 1988 року) його керівником є Валерій Буркун - заслужений працівник транспорту України.

До 2004 року підприємство виконувало державні замовлення з перевезення вантажів, після чого змінило профіль основної діяльності на пасажирські перевезення, отримавши через 5 років нагороду «Лідер галузі», і в даний час займає перше місце в Миколаївській області серед автоперевізників і входить в ТОП-50 кращих в сфері автомобільного транспорту України.

ТДВ «Оріон-Авто» - багатопрофільне підприємство з власної матеріально-технічної, ремонтною базою і автопарком із понад 150 автобусів, що обслуговує понад 100 маршрутів по Миколаївській області та за її межами. При цьому одним з основних напрямків роботи залишаються регулярні перевезення співробітників найбільших підприємств, дітей, туристів, транспортне обслуговування різних заходів і виконання разових поїздок в пам'ятні місця по всій території України і за кордон.

За матеріалами http://www.vn.mk.ua